iGET GO APK MOD Download V2.0.39

Published by Apksshare on

iGET GO mod APK is a modified version of. In this game, you can play with unlimited gems, Gold, and Elixir. It is a free and multiplayer playing game on the internet. In this game, you can make More Fun With this high-tech and VIP GUI ( graphical user interface) And Other Game features. With the increase in level, you have new recourses and characters. These thrilling features make the game interesting.

iGET GO MOD Premium APK Download Latest for Android 

iGET GO V2.0.39 screenshots 1

About the APP iGET GO latest version (Unlimited Everything)

Game Title : iGET GO
Rating / Vote : 751
MOD Offered By : From there Respective Dev
Added Date : June 24, 2021
Installs : 50,000+
Category : Health & Fitness
Requirement : 5.0 and up
Packeg ID : com.oplayer.igetgo

           Get it on Playstore

How to install iGET GO MOD APK file?

 1. Install downloaded ( iGET GO ) APK file
 2. Extract and copy folder “ com.oplayer.igetgo ” to “Android/Obb/”
 3. Start the app and enjoy
 4. All Done

Changelog/Update:

  • iGET GO added new version for android
  • Modded link update also fix error
  • New mod Premium features added
  • New App Update
  • Bug Fixed

Pokud potřebuje pomoci napište nám pomocí aplikace iGET GO: Nastavení – Zpětná vazba nebo na email [email protected] Děkujeme

První pomoc:
1) Hodinky se nedají připojit (nedaří se připojit hodinky po registraci):
Podívejte se na web www.iget.eu k vašemu produktem, kde najdete video, jak správně připojit hodinky. Prosím podívejte se na něj, zda probíhá připojení správně. Párujte hodinky pouze přes aplikaci iGET GO nikoliv v mobilním telefonu: Nastavení – Bluetooth. Pokud, zde hodinky vidíte připárované, tak odpárujte/nechejte zapomenout a proveďte párování pouze pomocí aplikace iGET GO.

U telefonů značky HUAWEI, je DULEŽITÉ zkontrolovat, zda není k dispozici aktualizace Androidu. Pokud ano, pak ji nainstalujte neboť telefony Huawei mají obecně problémy s Bluetooth. 

2) Pokud se hodinky nebo aplikace se neustále odpojují:
Každá verze Androidu řídí spotřebu elektrické energie z baterie telefonu různě, v některých případech je nutné nastavit optimalizace systému, aby automaticky Android nevypínal aplikace běžící na pozadí.
Důvodem ukončení spojení mezi aplikací/mobilním telefonem a hodinkami je tedy příslušná verze Androidu běžící v mobilním telefonu, která řídí chování a spotřebu běžících aplikací na pozadí mobilního telefonu nikoliv hodinky nebo aplikace.
Vždy před nastavením níže uvedených optimalizací Androidu zkontrolujte, zda nejsou pro Váš mobilní telefon k dispozici aktualizace systému a pokud ano, nainstalujte je nejdříve.

a) Neoptimalizovat baterii u aplikace iGET GO – nastavení v různých verzích Androidu může být lehce odlišné, nicméně otevřete Nastavení telefonu – položku Baterie – v horní části (tři tečky) zvolte položku Optimalizace výdrže baterie – zvolte zobrazení Všech aplikací – najděte aplikaci iGET GO – výběrem aplikace zvolte položku Neoptimalizovat a klikněte na tlačítko HOTOVO.
b) Vyberte funkci DuraSpeed, pokud ji vaše verze Androidu obsahuje – najděte aplikaci iGET GO – a zapněte ji.
c) Přidání aplikace iGET GO do White Listu, pokud ji vaše verze Androidu obsahuje – klikněte na levé tlačítko na displeji pro vyvolání vymazání aplikací z paměti – zvolte ikonu White List – a opět ji zapněte (ikona zamknutého zámku).
d) Nastavení Zámku aplikace – klikněte na tlačítko pro zobrazení seznamu spuštěných aplikací, najděte aplikaci iGET GO a posuňte aplikaci směrem dolů, následně klikněte na tlačítko Zamknout.
– Android 8 – potáhnutím prstem dolů se objeví nabídka se zámkem – klikněte na něj.
– Android 9 – prstem dlouze podržte aplikaci – klikněte na ikonu se zámkem.
– Android 10+ – klikněte na tři tečky zobrazující se nad oknem aplikace – opět ikona zámku.
e) Zapnutá Poloha – vždy mějte zapnutou Polohu v nastavení Androidu případně v rychlém menu.
f) V případě, že nelze hodinky stále připojit tak, vypněte a zapněte znovu Bluetooth a znovu obnovte připojení hodinek v aplikaci. Poslední možností je pak vypnutí a zapnutí režimu Letadlo, které uvolní seknuté BT připojení v mobilním telefonu a znovu připojte hodinky k aplikaci pokud se nepřipojí automaticky.

Videonávod pro daný model najdete na webu http://www.iget.eu/cs/nositelnosti nebo zde https://youtu.be/g2c0KrZPo4c.

Každá značka mobilních telefonů a každá verze Androidu, to může mít jinak nastavené/postavené. Můžete také kontaktovat svého výrobce mobilního telefonu, aby Vám poslal postup jak nastavit JEHO verzi Androidu pro daný model, aby Vám nevypínala aplikace resp. BT připojení na pozadí po vypnutí displeje.

Značky mobilních telefonů:
– Samsung zde: www.iget.eu/cs/navod-nastaveni-samsung
– Xiaomi zde: https://xm.cz/blog/jak-zabranit-ukoncovani-aplikaci/
– Huawei/Honor: musí mít aktualizovaný Android na poslední verzi
– návod pro většinu značek v EN: https://dontkillmyapp.com/ bug fixes and performance improvements

Categories:

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *